Forest jsme postavili
pro rodiny s dětmi

2 apartmány / 8 osob / ubytování Kunčice

Roubenka Forest je plně vybavena a připravena pro dvě rodiny s dětmi. V přízemí je společná kuchyně s jídelnou, obývací prostor s kamny na dřevo. V podkroví jsou umístěny dva apartmány, každý s vlastní koupelnou a WC. Součástí Foresta je privátní horská finská sauna s odpočinkovou místností. K sauně náleží koupelna se sprchovým koutem.

pohodlný přístup z cesty
2 parkovací místa u domu
finská sauna
Ohniśtě s vysušeným dřevem
wi-fi 20/20
přístřešek na kola/lyže
domácí zvíře do 15 kg
nekuřácké prostředí
 • 3x sprcha
 • 3x toaleta
 • Peřiny s prodlouženou délkou (220 cm)
 • Povlečení české značky Lejaan – Lyocell a bavlna (hladký satén)
 • Lůžkoviny antialergenní
 • Horská pramenitá voda
 • Ekologické čistící prostředky
 • Elektrická trouba
 • Kávovar Nescafé Dolce Gusto Infinissima (kapsle)
 • Lednička
 • Myčka
 • Mikrovlnka

Na detailech nám záleží

2 apartmány v podkroví

Interiér apartmánů je elegantně zařízen celomasivním smrkovým nábytkem. Manželské postele mají lamelový rošt, kvalitní pevné matrace a peřiny v prodloužených délkách, protože nám záleží na tom, abyste se dobře vyspali a odpočinuli si. Pro větší přehlednost jsme použili regály namísto skříní.
Forest voní dřevem a nabízí vše, co potřebujete k dovolené včetně dostatku zásuvek pro nabíjení.  

roubenka forest - půdorys přízemí

V přízemí se nachází společné prostory, kuchyně, obývací prostor s kamny, samostatné WC, vstup s dostatkem věšáků na odkládání a sušení. Součástí Foresta je i privátní horská finská sauna s odpočívárnou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. 

U Foresta je uzamykatelná lyžárna/kolárna a dřevárna s vysušeným dřevem.

První apartmán “The Beautiful Forest” se pyšní proskleným štítem s impozantním výhledem do přírody a na hvězdnou oblohu přímo z postele. Je vybaven manželskou postelí, rozkládacím gaučem pro dvě osoby a regály na oblečení. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Druhý z apartmánů “The Flowering Meadow” je umístěn v slunné jižní části domu s výhledem do kunčického údolí. Má k dispozici manželskou postel, rozkládací gauč pro dvě osoby, taktéž regály na oblečení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Příroda
je nejvíc

Ve vesnici Kunčice není kanalizace ani obecní čistička odpadních vod. Proto máme vlastní domovní čističku. Z ní odpadní přečištěná voda putuje zpět do Kunčického potoka.
Prosíme o ohleduplnost. A děkujeme. 

Do WC nesplachujte:
zbytky jídla, oleje a tuky, kávovou sedlinu, cigarety, jedy, nebezpečné látky, obaly, ani hygienické potřeby, vlhčené ubrousky, jednorázové papírové utěrky. 

Používejte čistící prostředky s mírou, k dispozici máte ekologický prostředek na nádobí a mýdlo na ruce. Nerozložitelné odpady vyhazujte do koše. Využijte koše na tříděný odpad. Třídíme plasty, sklo a papír. 

Dům je vytápěn pomocí podlahového elektrického topení se samoregulací. Horní apartmány mají vlastní přímotopy s manuálním nastavením teploty dle potřeby. V obývací místnosti jsou kamna na dřevo. Suché dřevo vám nachystáme a můžete si sami zatopit pro dokreslení příjemné atmosféry.